Szukaj w ogłoszeniach:
Zaawansowane
Chcesz być na bieżąco z ofertami? Zapisz się na nasz darmowy newsletter:
Polityka prywatności
Łapy NEWS
  Czy Łapy się obudzą ?

   Za kilka dni odbędą się wybory. To czas, w którym tak naprawdę bardzo dużo od nas, obywateli zależy, skorzystajmy z tej możliwości. Czy masz już swojego faworyta? Komu dasz na cztery lata pracę z ogromnym wynagrodzeniem? Czy jesteś przekonany do wybranego kandydata na 100% ? Czy wiesz, że ten poseł będzie z wielkim zaangażowaniem pracował dla dobra Twoich interesów?
Nie wiesz.
  Ale nie róbmy po raz kolejny tego samego błędu, nie głosujmy na tzw. mniejsze zło. Nie głosujmy na śpiącego kolejną kadencję posła, który wśród wielu innych przyjeżdża do Łap tylko wtedy gdy jest kampania wyborcza lub wtedy gdy musi, np. z powodu likwidacji szpitala. Na spotkaniu w tej sprawie zabrali głos kandydaci do parlamentu. Podobnie było przy zamykaniu Cukrowni i Zakładów. Czcza gadanina. Pani Prezes Szydło przekonuje, że wystarczy aby do Sejmu dostali się uczciwi ludzie. Proponuję spojrzeć na nasze łapskie podwórko i ocenić jak „uczciwi” radni i Burmistrz z PIS sprawują władzę w Łapach. Czy znowu zagłosujemy na PIS i znowu będziemy rozczarowani?  Nie dajmy po raz kolejny nabrać się na tzw. jedynki i doświadczonych parlamentarzystów. Właśnie w Łapach wybory samorządowe wygrały jedynki z PIS-u i doświadczeni samorządowcy. Dzięki nim na własne życzenie mamy cztery lata „ w plecy”.  

  Po raz pierwszy pojawiła się alternatywa. Mamy do wyboru kilka niezależnych Komitetów. Dajmy im szansę.   Nikt nie zmarnuje swojego głosu, jeżeli zagłosuje zgodnie ze swoim sumieniem. Świadomy obywatel  wyciąga wnioski np. z wczorajszej debaty i potrafi zauważyć komu tak naprawdę zależy na Polsce, a komu na stołkach. Nie patrzmy na zmanipulowane sondaże i apele przemiłych pań, że tylko ich partie liczą się na scenie politycznej.
Warto wprowadzić do parlamentu nowych i niezależnych  ludzi, którzy będą  autentycznie pracować dla Polaków. PoPis rządzi na zmianę od ponad dwudziestu lat. Na nasze nieszczęście (oni dla odmiany mają się świetnie) o dwadzieścia lat za długo. str21 

Masz NEWS-a napisz do nas! Sprawdzimy tablica.lapy@gmail.com.
Zapraszamy do współpracy!
Aktualności
więcej aktualności
Reklama