Szukaj w ogłoszeniach:
Zaawansowane
Chcesz być na bieżąco z ofertami? Zapisz się na nasz darmowy newsletter:
Polityka prywatności
Ogłoszenie Następne

Spex Agencja Reklamowa

nr. ogłoszenia 40
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: podlaskie
Firma: Spex
Powiat: białostocki
Miasto: Łapy
Kod pocztowy: 18-100
Ulica: Plac Niepodległości 4 Lok 6
E-mail: spex.biuro@gmail.com
Telefon: 500 898 411
Strona www: http://spex.pl/
Stan: nowy
   
dodano: 2014.10.29
ważne do: 2020.04.30
wyświetleń: 166

Szczegóły oferty:SPEX Agencja Reklamowa działa na polskim rynku od 2011 roku. W branży reklamowej działamy jednak już od wielu lat, co pozwoliło nam dogłębnie poznać rynek oraz elastycznie dopasować się do zmieniających się trendów.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz firmami z całej Unii Europejskiej, przede wszystkim z Polski, a także Belgii, Holandii, Francji, Wielkiej Brytanii i innych krajów. Realizujemy zarówno pojedyncze zamówienia, jak i kompleksowe projekty.

Nasza firma powstała z pasji do tego, czym się zajmujemy. Dbamy o stały rozwój, wdrażamy nowoczesne technologie, inwestujemy w najnowsze maszyny i urządzenia oraz poszerzamy ofertę, by jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby i oczekiwania naszych obecnych i przyszłych Klientów.

Zależy nam na tym, by w naszej ofercie każdy znalazł to, czego potrzebuje na start i rozwój własnego biznesu. Chętnie realizujemy zadania wymagające od nas kreatywnego podejścia. Cieszymy się, że dzięki współpracy z nami wiele osób i firm odniosło rynkowy sukces i jesteśmy otwarci na to, by wielokrotnie go powtórzyć. – mówi Sylwester Perkowski, właściciel SPEX.
Aktualności
więcej aktualności
Reklama